Arendus

Kodulehed

Koduleht on ettevõtte oluliseim turundusplaani lüli. See on keskuseks reklaamsõnumite edastamisel ja kõik teised turunduskanalid peaksid sinna kokku suunama. Veebitehnoloogia arenemine viiamste aastate jooksul on andnud meile kodulehe kõrvale mitmeid lisakanaleid nagu näiteks sotsiaalmeedia (nt. Facebook, Instagram, Pinterest) ja blogid. Kasutades ära kõiki neid võimalusi on MOLEKUL-i rätseptööna valminud disain ja kodulehtede lahendused aidanud meie klientidel tänapäevases digitaalühiskonnas jõudsalt edasi areneda ning laieneda.

e-poed

Iga äri, iga idee ja kõik nendega seotud protsessid saab kokku võtta üheks ühtseks strateegiaks. Iga individuaalse projekti juures teeme just selle jaoks vajalikud valikud ning otsused. Nende valikute hulka kuuluvad sobivaima e-commerce platvormi valimine, disaini ning kataloogi kuva koostamine, klinediprogrammi koostamine (nt. sooduskupongid, kliendikirjad ja pakkumised), sobivate makseviiside ja tarneviiside valimine, vajalike turvastandardite lisamine ja sisu optimeerimine otsingumootoritele.

Kliendi soovil pakume ka edaspidist e-poe haldust ja arendust.

Kampaanialehed

Kampaanialehed ja maandumislehed (landing page) erinevatele kampaaniatele nii Facebooki kui ka erinevate e-mail ja muude kampaaniate tarvis.

Maandumislehed on kindla kampaania jaoks loodud ning veebilehest eraldiseisvad mini-kodulehed.